Pomoc drogowa

Pomoc drogowa w gratisie do ubezpieczenia samochodu

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dziś, dużo osób do swojej polisy ubezpieczeniowej nabywa pakiet assistance.

Dodanie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą dużo korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najważniejszych zalet.

Wartość. Sporo korporacji zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia interesant kupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja specjalisty będzie zazwyczaj szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszta transportowania. Niesprawne auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

Przebita opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zbiornik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne zdarzenia. Podczas wyszukiwania stosownego pakietu zwracać uwagę powinno się na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis powstał dzięki laweta Radzionków